Proč cipres | Odsávání vzduchu a filtrace vzduchu - CIPRES FILTR BRNO

Jednoduchá odpověď: přes 25 let na trhu, 28 000 zakázek po celém světě

Slovo majitele

Píle, kázeň, morálka a úcta vůči okolí, stejně jako chuť k práci a tvořivé realizaci své myšlenky, ale také nechuť akceptovat lenost, neznalost a nekorektnost okolí, je velice dlouhou a nelehkou životní dráhou.

Dráha Cipresu začala v roce 1990 založením firmy se zaměřením na řešení ekologických problémů zejména v oblasti průmyslové filtrace. Spojení možnosti tato zařízení konstruovat a zároveň uvádět v reálný život se stalo výzvou, která neustále pokračuje a graduje. Tyto výzvy mi síly sice ubírají, ale také doplňují, zvlášť když je výsledkem spokojenost klienta, což je pro mne osobně i náš celý tým nejkrásnější odměnou.

S úctou

Přemysl Pazdera

O NÁS

Jsme dodavatelé technologických celků v oblasti průmyslové vzduchotechniky se zaměřením na odsávání a filtraci vzduchu s podíly prachových částic, zplodin a škodlivin. Dodávaná zařízení vyrábíme na míru dané problematiky našich zákazníků vlastními výrobními kapacitami formou „na klič“, tedy včetně montáže, elektroinstalace a uvedení do provozu. Servisní oddělení následně zajišťuje záruční i pozáruční servis.

Naši technologii dodáváme do celého světa, primárně do zemí EU, zde máme zastoupení např. v Německu, Holandsku, Švýcarsku, Bulharsku, dále v Rusku a rusky hovořících zemí.