Partneři - CIPRES FILTR BRNO | Industrial air extraction and filtration - CIPRES FILTR BRNO

Naši partneři

K našim nejvýznamnějším obchodním partnerům patří níže uvedené společnosti.

GIOMETAL

GIOMETAL s.r.o. je časká firma nabízející služby v oblasti výroby vzduchotechniky a kovovýroby. S naší společností spolupracuje dlouhou řadu let. Dodává pro nás různé druhy vzduchotechnických dílců, zejména potrubí, vzduchotechnické přípravky a jejich příslušenství.

ENERGOFLEX

Společnost ENERGOFLEX s.r.o. je inženýrsko-dodavatelskou společností zabývající se úsporami tepelných energií v průmyslovém odvětví. S námi spolupracují zejména v oblasti projektování.

RSBP

Společnost RSBP spol. s r. o. se od roku 1992 věnuje požární a výbuchové ochraně průmyslových provozů, odhalují rizika a svými zařízeními předchází ničivým následkům výbuchů a požárů. Již dlouhou řadu let jsou našim dodavatelem požární a výbuchové ochrany pro naše technologie.

KUBÍČEK VHS

Firma KUBÍČEK VHS, s.r.o. je výrobce Rootsových dmychadel, které tato společnost dodává širokému spektru odlišných odběratelů. Pro nás je tato firma spolehlivým dodavatel dmychadel, které používáme jako komponent při dodávkách technologických celků, především u aplikací centrálních vysavačových systémů.