Partneři | Odsávání vzduchu a filtrace vzduchu - CIPRES FILTR BRNO

K našim nejvýznamnějším obchodním partnerům patří níže uvedené společnosti.

 

GIOMETAL s.r.o. je časká firma nabízející služby v oblasti výroby vzduchotechniky a kovovýroby. S naší společností spolupracuje dlouhou řadu let. Dodává pro nás různé druhy vzduchotechnických dílců, zejména potrubí, vzduchotechnické přípravky a jejich příslušenství.

Společnost ENERGOFLEX s.r.o. je inženýrsko-dodavatelskou společností zabývající se úsporami tepelných energií v průmyslovém odvětví. S námi spolupracují zejména v oblasti projektování.

Gidly s.r.o. je provozovatelem online katalogu vzduchotechnických komponent pro průmyslovou vzduchotechniku určené pro projektční a realizační firmy. Pro nás je tato společnost úzkým obchodním partnerem.

Společnost RSBP spol. s.r.o. se již přes 25 let věnuje protipožární a protiexplozní ochraně. Jsou profesionálními dodavateli řešení pro bezpečnost průmyslových provozů a zařízení. Již dlouhou řadu let pro nás dodává produkty pro ochranu naší technologie před výbuchem či požárem.

 

Firma KUBÍČEK VHS, s.r.o. je výrobce Rootsových dmychadel, které tato společnost dodává širokému spektru odlišných odběratelů. Pro nás je tato firma spolehlivým dodavatel dmychadel, které používáme jako komponent při dodávkách technologických celků, především u aplikací centrálních vysavačových systémů.