Partneři - CIPRES FILTR BRNO | Odsávání vzduchu a filtrace vzduchu - CIPRES FILTR BRNO

K našim nejvýznamnějším obchodním partnerům patří níže uvedené společnosti.

GIOMETAL s.r.o. je časká firma nabízející služby v oblasti výroby vzduchotechniky a kovovýroby. S naší společností spolupracuje dlouhou řadu let. Dodává pro nás různé druhy vzduchotechnických dílců, zejména potrubí, vzduchotechnické přípravky a jejich příslušenství.

Společnost ENERGOFLEX s.r.o. je inženýrsko-dodavatelskou společností zabývající se úsporami tepelných energií v průmyslovém odvětví. S námi spolupracují zejména v oblasti projektování.

Společnost RSBP spol. s r. o. se od roku 1992 věnuje požární a výbuchové ochraně průmyslových provozů, odhalují rizika a svými zařízeními předchází ničivým následkům výbuchů a požárů. Již dlouhou řadu let jsou našim dodavatelem požární a výbuchové ochrany pro naše technologie.

Firma KUBÍČEK VHS, s.r.o. je výrobce Rootsových dmychadel, které tato společnost dodává širokému spektru odlišných odběratelů. Pro nás je tato firma spolehlivým dodavatel dmychadel, které používáme jako komponent při dodávkách technologických celků, především u aplikací centrálních vysavačových systémů.