Proč CIPRES - CIPRES FILTR BRNO | Industrial air extraction and filtration - CIPRES FILTR BRNO

Kvalita

KVALITA FILTRAČNÍHO MÉDIA

Naše filtrační média mají životnost 18 000 – 20 000 provozních hodin a dosahují účinnosti 99,9 %.

KVALITNÍ POVRCHOVÁ ÚPRAVA VÝROBKŮ

Všechny povrchy před finálním lakováním tryskáme. Mají tak povrchovou úpravu, která lépe odolává povětrnostním podmínkám.

KVALITNÍ MATERIÁLY

Používáme vysoce kvalitní plechy se speciální povrchovou úpravou vyráběné ve Finsku.

ÚSPORY ENERGIÍ

Naši technologii vybavujeme inteligentními řídicími systémy, díky kterým šetříme našim klientům náklady za elektrickou energii.

CERTIFIKACE

Od roku 2015 jsme držiteli certifikátů: Řízení kvality, Procesů svařování a Výroby ocelových konstrukcí.

ODBORNOST

TECHNOLOGIE NA MÍRU

Působíme v oboru, ve kterém je každá zakázka svým způsobem unikátní a proto každou realizaci tvoříme
„na míru“ zákazníkovi. Splníme jeho jedinečné požadavky a vždy najdeme to správné řešení, které bude fungovat.

JSME VÝROBCI

Máme potřebné výrobní a odborné zázemí, díky kterému vyrábíme 90 % dodávané technologie. Máme svá klíčová výrobní pracoviště, mezi která patří pálící laser, ohraňovací lis, tabulové nůžky, prášková lakovna, tryskací automat, svařovna, brusírna, šicí dílna a další.

ŠIROKÉ PORTFOLIO PRODUKTŮ

Technologie velké jako budovy, či zařízení jako kuchyňská myčka. Obří svařovna nebo malá stolárna. Každá zakázka je pro nás významná a věnujeme se ji stejnou intenzitou.

ROSTEME S VÁMI

Stále se setkáváme s novými požadavky našich klientů, které nás baví řešit. Stále tak dochází k našemu učení a vývoji našich produktů.

ZKUŠENOSTI

28 000 ZAKÁZEK

Jak malé tak ty velké, ale právě tolik jsme jich od založení společnosti zrealizovali.

ZÁKAZNÍCI PO CELÉM SVĚTĚ

Pouze na Antarktidu se naše zařízení zatím nepodívalo.

ZALOŽENO 1990

Již přes 25 let vyrábíme a dodáváme technologii v oblasti průmyslové vzduchotechniky.

120 ZAMĚSTNANCŮ

Právě toto číslo tvoří náš tým rozdělený na sídlo v Brně a výrobu v Boršicích. Jsme tak schopni rychle a spolehlivě reagovat a vyřešit jakýkoliv požadavek našich zákazníků.

SLUŽBY

ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS

Máme vlastní kvalitní servisní oddělení a i díky výrobnímu zázemí jsme schopni velmi flexibilně reagovat v případě jakéhokoliv problému.

ZDODÁVKY NA KLÍČ

Analýza potřeb, návrh koncepce, výroba i kompletní realizace (montáž, elektroinstalace a uvedení do provozu). To vše našimi kmenovými kvalifikovanými zaměstnanci.

7 ZAHRANIČNÍCH ZASTOUPENÍ

Kromě vlastní obchodní činnosti spolupracujeme dlouhou řadu let s našimi zahraničními partnery.

KONCEPČNÍ NÁVRHY

Součástí naší činnost je i návrh dané technologie. Po analýze vašich protřeb navrhneme optimální řešení pro váš provoz.

Proč CIPRES?

Jednoduchá odpověď: přes 30 let na trhu, 35 000 zakázek po celém světě.

Slovo majitele

Píle, kázeň, morálka a úcta vůči okolí, stejně jako chuť k práci a tvořivé realizaci své myšlenky, ale také nechuť akceptovat lenost, neznalost a nekorektnost okolí, je velice dlouhou a nelehkou životní dráhou.

Dráha CIPRESU začala v roce 1990 založením firmy se zaměřením na řešení ekologických problémů zejména v oblasti průmyslové filtrace. Spojení možnosti tato zařízení konstruovat a zároveň uvádět v reálný život se stalo výzvou, která neustále pokračuje a graduje. Tyto výzvy mi síly sice ubírají, ale také doplňují, zvlášť když je výsledkem spokojenost klienta, což je pro mne osobně i náš celý tým nejkrásnější odměnou.

S úctou

Přemysl Pazdera

O NÁS

Jsme dodavatelé technologických celků v oblasti průmyslové vzduchotechniky se zaměřením na odsávání a filtraci vzduchu s podíly prachových částic, zplodin a škodlivin. Dodávaná odsávací zařízení vyrábíme na míru dané problematiky našich zákazníků, vlastními výrobními kapacitami formou „na klič“, tedy včetně montáže, elektroinstalace a uvedení do provozu. Servisní oddělení následně zajišťuje záruční i pozáruční servis.

Naši technologii dodáváme do celého světa, primárně do zemí EU, zde máme zastoupení např. v Německu, Holandsku, Švýcarsku, Bulharsku, dále v Rusku a rusky hovořících zemí.

Naši obchodní partneři